0

Košík

0 Kč

Váš košík je prázdný...

Podívejte se na naši akční nabídku produktů.

Přihlášení

+420 776 150 650

(PO - NE, 8:30-22:30)

Představujeme se Vám 1.

01.02.2016

0

Představujeme se Vám 1.

Možná jste u nás již nakupovali - třeba i opakovaně - možná o nákupu u nás zatím jen uvažujete. Každopádně Vám může vrtat hlavou jedna otázka:

Kdo jsme?

Na nejrůznějších pozicích nás v Kokisce pracuje více než 25 a náš tým se stále rozrůstá. Všichni dohromady máme jeden společný cíl: usnadnit a zpříjemnit Vám, našim zákazníkům, nákup v e-shopu Kokiskashop. Snažíme se řešit Vaše individuální požadavky i nenadálé problémy, a dlouhou cestu Vaší zásilky zkracujeme na nezbytné minimum.

Pojďte se teď seznámit s těmi nejdůležitějšími lidmi:

Zákaznická linka

Katku a její příjemný hlas už možná znáte: najdete ji u nás na zákaznické lince, neboli hot line. Jejím úkolem je telefonicky, e-mailem či na chatu řešit požadavky zákazníků, a to 7 dní v týdnu, 13 hodin denně. Aby toho na ni nebylo moc, pracují u nás na této pozici hned dvě Katky. Obě také potvrzují Vaše došlé objednávky nebo spolu s Vámi vytváří objednávku novou. Potřebujete s něčím poradit? Zavolejte jim!

Reklamační oddělení

Občas se i ten nejzkušenější „mistr tesař“ utne a něco se mu zkrátka nepovede. Přes veškerou snahu se může stát, že Vaše zásilka vykazuje vady. Chcete došlé zboží reklamovat nebo odstoupit od smlouvy? V takových případech se můžete s důvěrou obrátit na Alenu, která vše vyřeší rychle a k Vaší plné spokojenosti.

Sklad

V našem skladu jde čistě o pánskou jízdu: Roman, Zdenda, Martin a Péťa celé dny neúnavně vybalují, kontrolují, třídí, znovu pečlivě balí, opatřují štítky a předávají dopravcům každý balíček tak, aby se nepoškozený dostal správnému majiteli. Zkrátka se celý den nezastaví, a to nejen před Vánoci. Plánům rozvozů kurýrní službou navíc šéfuje Honza, který také bedlivě střeží běžné i nadrozměrné zásilky – to v případě, když chcete Vaše blízké (nebo sebe) obzvlášť potěšit a objednáte jim velký dárek. Třeba kulečník, posilovací věž nebo stolní fotbálek.

Řidiči

Vlasta, Leo a Boris – všichni tři naši řidiči jsou celé dny na cestách a brázdí republiku (a to nejen tu naši), aby dopravili zboží od široké škály našich dodavatelů k nám či naopak. Také oni mají velkou zodpovědnost – na jejich práci závisí, zda se k Vám objednané zboží dostane včas.

Kromě těchto rutinních úkolů se navíc snažíme nebýt pouhým obchodem, ale i Vaším rádcem a společníkem. Čtěte proto náš blog, kde každý týden naleznete aktuální rady, jak si zpříjemnit život a udělat si radost. A těšte se na další díl, ve kterém Vám představíme zbytek našeho týmu!

Zpět do blogu

Diskuze k článku (0)

Zadejte Vaše jméno

Vaše jméno

Zadejte Váš e-mail

Váš email

Zadejte zprávu